• Bc. Vojtěch Tomaštík

• ASISTENT PEDAGOGA VE 2. TROJROČÍ
            UČITEL PŘÍRODNÍCH VĚD A TĚLESNÉ VÝCHOVY

Po střední škole jsem studoval na přírodovědecké fakultě Masyrykovy univerzity obor Fyzická geografie. Na základní a střední škole jsem se naplno věnoval atletice a veslování a to mě přirozeně vedlo k tomu, že jsem si ke studiu přidal také na Fakultě sportovních studií  obor Tělesné výchovy a sportu a nakonec jsem zůstal jen u něj. Z geografie mě totiž lákala spíše praxe a předávání informací než vědecká práce. Po bakalářském studiu jsem sice pár let strávil na pracovních pozicích mimo vystudovaný obor, avšak chuť pracovat s dětmi ve mně přetrvala a během té doby jsem se několikrát zúčastnil dětských táborů jako lektor, dělal jsem rozhodčího ve fotbale a po úspěšném absolvování kurzu Instruktora lyžování jezdím na školní lyžařské kurzy jako instruktor. Aktuálně studuji na Pedagogické fakultě na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současnosti mě naplno zaměstnává má práce v Dobré škole, prohlubování mých znalostí Montessori metody a studium magisterského oboru. Mezi mé zájmy patří sport (zejm. fotbal, tenis, ping pong, kolo, koloběžka, lyžování, veslování, golf), dále současná literatura a kvízové soutěže.

Vzdělání, kurzy:

• Masarykova univerzita, přírodovědecká fakulta - Fyzická geografie (2009-2012)

• Masarykova univerzita, fakulta sportovních studií - Tělesná výchova a sport (2011 - 2014)

• Univerzita Palackého v Olomouci - Učitelství tělesné výchovy (aktuálně)

• Instruktor základního lyžování, Ostravská univerzita, pedagogická fakulta (2021/2022)