• Co děláme?

• Do naší dětské skupiny přijímáme děti od 1,5 roku. Víme, jak důležité je věnovat se už těm nejmenším.
        S láskou a laskavou náručí je vést k samostatnosti.

Děti pracují v montessori připraveném prostředí. Jejich aktivity směřují zejména k sebeobsluze a rozvoji samostatnosti. Děti v tomto věku velmi rády pomáhají a dělají vše to, co vidí u dospělých - mytí nádobí, uklízení, zalévání, obzvláště oblíbené je strouhání rohlíků na strouhanku :)
        Každý den chodíme před obědem ven. Zde je prostor pro volnou hru dětí - zkoumání prostředí zahrady, zahradničení atd.

Nejmenší děti mají delší - cca. dvouhodinový klid na lůžku. Snažíme se děti nechat dospat a nebudit je. Samozřejmě vše záleží na domluvě s rodiči.

• Co je v naší školičce jinak?

• zakládáme si na láskyplném individuálním přístupu ke každému dítěti

• pobýváme často venku (téměř za každého počasí)

• děti se učí přirozeně - prožitkem, a protože chtějí

• na děti čeká připravené prostředí pro daný věk, aby se mohly učit samy a učitel byl jen v roli průvodce

• děti jsou vedeny k samostatnosti ("Pomoz mi, abych to dokázal sám.")

• rodiče jsou součástí školy (společné akce, intenzivní komunikace)
      • Ceník

• Cena 6.500,-/měsíc, při půldenní docházce  je cena 4.500,-/měsíc

Částečná docházka:
        4 dny v týdnu 5.500,-/ měsíc,-, dále se snižuje.
        (při větším naplnění školky jsou upřednostněny děti s celotýdenní - celodenní docházkou)

Cena nezahrnuje stravování.

Stravné:

• celodenního stravování je 72 Kč (obsahuje dopolední stravování, oběd a odpolední svačinu, ovoce a zeleninu a pitný režim)
        • půldenní stravování je 60 Kč (dopolední strava, oběd, zeleninu a ovoce, pitný režim)

Sleva na sourozence v DOBRÉ škole, školce a školičce:

• 2 děti u nás - 15% sleva na školné u nejstaršího dítěte
        • 3 děti u nás - 25% sleva na školné u nejstaršího dítěte, 15%  sleva na školné u druhého nejstaršího dítěte
          (platí pouze při celodenní celotýdenní docházce)
    •                                              Obsazenost

• Kapacita školičky pro školní rok 2021/2022 je naplněna.

V případě zájmu lze kontaktovat paní Jitku Fialovou na emailu jitka.fialova(zavináč)dobra-montessori.cz, která Vás zařadí do seznamu náhradníků. V případě, že by se místo uvolnilo, bude Vás kontaktovat.